4 Şubat 2011 Cuma

Özlem Süer'in Kanyon'daki Mini Köşkü
Bu bir gerilla mağazacılık örneğidir. Özlem Süer başarılı tasarımları ve modacı kimliğinin yanı sıra sektörde fark yaratan projelere imza atan bir tasarımcı. Özlem Süer'in mini köşkü, Özlem Süer Pop Up store Kanyon B2 katında 20 Şubat'a kadar açık olacak. 20 Şubat'a kadar sizi daha uygun fiyata satılacak Özlem Süer tasarımları haricinde, salı ve perşembe partileri, Özlem Süer marka dostlarıyla söyleşiler, özel şefler ve  mekanların sürprizleri bekliyor olacak. Biliyorum kışın özellikle de bu havalarda Kanyon biraz soğuk ama bu mini köşkte sizi sıcacık gülümsemeleriyle karşılayacak bayanlar  ve içinizi ısıtacak tasarımlar bulunuyor. 
Özlem Süer Pop Up Store'da çok güzel bir  sosyal sorumluluk projesine destek veriliyor. veriyor. Penti'nin  100 adet siyah çorabı  Engelliler Vakfı  yararına satılıyor. Bu mini köşkten bir çorap bile almadan çıkmayınız:).  
 Özlem Süer Pop Up Store'dan birde İstinye Park'ta açılma ihtimali varmış belki de bir mağaza sürprizleri olabilirmiş. Bekliyoruz.. :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top Slider

Portfolio

Channels

Trend Tags

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Pages

Channels

Channels

Channels

Blog Archive

Bu Blogda Ara

Carousel