27 Şubat 2012 Pazartesi

2012 Oscar Ödülleri Hangi Modacılara Gitti

Tabii ki modacılar Oscar almıyorlar ama kırmızı halıdan geçen ünlüler hangi tasarımcının imzasını taşıyan elbiseyi giydi, ödüllerden çok bu konuşuluyor. 2012 Oscar Ödüllerinin en güzel ve çok konuşulacak elbiselerini huffingtonpost.com 'daki resimlerden seçtik.

Benim Oscar'ım Miss Piggy'e gidiyor :)

Miss Piggy'nin Oscar Elbisesi Zac Posen tasarımı, Ayakkabıları Christian Lauboutin, Takıları ise  Fred Leighton.


2012 Oscar gecesinin en çok konuşulacak isimleri ve elbiseleri Jennifer Lopez' ve Cameron Diaz. Jennifer Lopez'in elbisesi Zuhair Murad tasarımı. Cameron Diaz'ın elbisesi ise Gucci.  Angelina Jolie'nin elbisesi Atelier Versace tasarımı.


Gwyneth Paltrow'un elbisesi Tom Ford.


 Sarının kırmızı üzerindeki duruşunu sevdim. Nancy O'Dell 'in elbisesi Chagoury Couture.


Natalie Portman'ın kırmızı elbisesini beğendiğimi söyleyemem ama Michelle Williams'ın Louis Vuitton elbises çok güzel olmuş.

 
 Natalie Portman'ın elbisesi Dior.  Emma Stone'un koyu kırmızı elbisesi Giambattista Valli. 


Tina Fey'in elbisesi Caroline Herrera. Viola Davis'in giydiği bu muhteşem yeşil elbise Vera Wang tasarımı. Rose Byrne'ın elbisesi ise  Vivienne Westwood.


Penelope Cruz Armani Prive & Chopard elbiseisyle adeta bir prenses gibi görünüyor. Sandra Bullock'un şık elbisesi Marchesa. Jessica Chastain'in elbisesi de desenlerden tahmin edebileceğiniz üzere Alexander McQueen.


Leiber Roonev Mara'nın elbisesi  Givenchy Haute Couture. Stacy Keibler'ın altın sarısı elbisesi  Marchesa&Judith  ve en şık elbiseler arasında ilk 5'e giren elbise, Milla Javovich'in  Elie Saab tasarımı elbisesi.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top Slider

Portfolio

Channels

Trend Tags

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Pages

Channels

Channels

Channels

Bu Blogda Ara

Carousel