17 Şubat 2012 Cuma

2012 İlkbahar / Yaz Trendleri


2012 İlkbahar / Yaz koleksiyonları mağazalarda yerlerini aldı, benimde aklımı başımdan aldı.
Su yeşilinden başlayıp koyu maviye uzanan bir renk grafiğiyle tüm yeşil ve mavi tonları trend. Uçuk yeşiller, açık turkuazlar favorim.Çiçek deseni yine var amaaa egzotik çiçek desenleri moda.
Bembeyaz bir yaz bizi bekliyor. Transparan gömlekler, şifonlar, danteller ve geniş yakalar, yakalarda abartılı detaylar moda. En güzel tasviri Louis Vuitton modellerinden görebilirsiniz.
Parlaklık ön planda. Simler, pullar hem altın hem gümüş tonlarda özellikle merserize kazaklarda, bluzlarda sim ve pul moda.Vahşi doğa desenlerinde, leopardan yılan derisine sert bir geçiş var. Yılan derisi her yerde. Aksesuarları geçtik, bluzlarda elbiselerde, skinnylerde, her yerde yılan derisi deseni var.
Kalp, kalp, kalp... Aşk dolu bir yaz bizi bekliyor. Kalp deseni trend. Marc Jabos çantadan elbiseye her yerde kalp kullanmış mesela...
Geçen senenin sonunda gelen yıldız deseni yine moda.
Açık sarı, limon sarısı, hardal sarısı hepsi moda.
Turuncu moda. Dikkatinizi çekerim mercan demiyorum bildiğiniz portakal turuncusu moda!Pile modası var, şifon kumaşlarda kullanılmış özellikle. Uzun şifon pileli etekler ve bol kesim pantolonlarda kullanılmış.
Asimetrik kesimler kıştan gelen yazın tavan yapacak trend.Şal desen moda. Pek yaşlı işi bulsam da bu Zara cekete bayıldım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top Slider

Portfolio

Channels

Trend Tags

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Pages

Channels

Channels

Channels

Bu Blogda Ara

Carousel