21 Kasım 2011 Pazartesi

Serdar-ı Ekrem'de Her Ay Bir WorkshopSerdar-ı Ekrem'in yeni tasarım butiği Fashion Tunnel 2 hafta önce açıldı. Moda tasarımcısı Tuba Benian'ın önderliğinde bir araya gelen dört genç tasarımcı her ay yenilenecek ürünlerini bu butikte sergileyecekler.

Birbirinden farklı tasarımları bulabileceğiniz ve her ay farklı bir ürünle karşılaiacağınız Fashion Tunnel'de bir de workshoplar olacak. Bu Cuma (25 Kasım 2011) ilki gerçekleşecek workshop benim favorim; cupcake!


 Fashion Tunnel'in genç tasarımcıları;

A
slı Alev Özel günleriniz  için elbiseler tasarlıyor 
Kiki Design Eğlenceli ve flörtöz tasarımları var
Sahire Tuncer Egzotik çanta koleksiyonunu mutlaka görün
Dantie Handmade  Eski dönemlerden esinlenen şapka ve takılar yapıyor
Eda Erdoğan Kokteyl lebiseleri çok havalı


Serdar-ı Ekrem'i hala keşfetmemişseniz sokağı ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz bir çok özel tasarım butiği ünlü tasarımcılara ait butikler bu sokakta bulunuyor. Serdar-ı Ekrem'e Taksim İstiklal Meydanı'ndan tünele doğru giderken sağda Alman Lisesi ve Metro Tünel çıkışını göreceksiniz dümdüz aşağı inin sağa dönün Serdar-ı Ekrem'desiniz Fashion Tunnel'de hemen sokağın başında sağda.Workshop'a katılmak isteyenler mutlaka Fashion Tunnel'i arayıp kişi sayısını bildirmeli. Yanınızda ise sevdiğiniz bir dost, kalem- kağıt ve fotoğraf makinesi bulunması yeterli


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top Slider

Portfolio

Channels

Trend Tags

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Pages

Channels

Channels

Channels

Bu Blogda Ara

Carousel