19 Mayıs 2011 Perşembe

Alçıdan tasarımını yap hediyeleri kap


Türk alçı sektörünün önde gelen markalarını aynı çatı altında buluşturan ALÇIDER, alçı kullanımını ve bilinirliğini arttırmak amacıyla “Yaratıcı Alçı Tasarımı” yarışması düzenliyor. Günümüzün en etkin iletişim araçlarından Facebook üzerinden yürüyecek “Yaratıcı Alçı Tasarımı” Yarışması-ALÇIDER 2011’de, 4 yaratıcı fikir ödüllendirilecek. Yarışmanın birincisi ise Apple MacBook kazanacak.

 Alçı sektörünün öncü isimlerini dernek çatısı altında toplayan  Türkiye Alçı Üreticileri Derneği (ALÇIDER), fikir, beceri ve yaratıcılığı alçı ile buluşturacak farklı bir yarışmaya imza atıyor. ALÇIDER, düzenlediği “Yaratıcı Alçı Tasarımı” yarışması ile yaratıcı iş fikirlerini bakış açısı haline getiren gençleri yarıştıracak.

“Alçının en sıra dışı ve yaratıcı kullanımı” konseptiyle düzenlenecek yarışmada günümüzün en etkin iletişim araçlarından sosyal medya kullanılarak “facebook” uygulaması ile gerçekleştirilecek. Yarışmanın tüm süreçleri yine aynı platform üzerinden yürütülecek.


Yarışmanın ilk etap elemeleri binlerce Facebook kullanıcısı tarafından yapılacak. En çok beğeni alan ilk 50 fotoğraf değerlendirmeye alınacak ve finalistler ALÇIDER’in belirlediği bir jüri ile seçilecek.

Yarışmayı kazananlar, 16 Ekim 2011 tarihinde yarışma ana sayfasında duyurulacak. Ödüller Kasım ayında İstanbul’da yapılacak “Alçı Konferansı”nda açıklanacak ve düzenlenecek törenle ödüller sahiplerini bulacak. Yarışma hakkında detaylı bilgiye, www.alcider.org.tr den veya www.facebook.com/alcider adresinden ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top Slider

Portfolio

Channels

Trend Tags

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Pages

Channels

Channels

Channels

Bu Blogda Ara

Carousel