27 Ekim 2012 Cumartesi

Cadılar Bayramı Kostümün Hangisi?

31 Ekim Çarşamba gecesi Halloween yani Cadılar Bayramı. Birçok gece kulübünde gerçekeleşecek partiler kostümlü olarak organize ediliyor, belki sen de evinde bir parti vereceksin ya da bir mekana gideceksin. Belki de Cadı Kızlar Konseyi'nin Bombay'daki Cadılar Bayramı Partisine geleceksin, ki  zaten davetlisin.

Klasik kostümler bana göre değil ben hem şıklığımdan ve tarzımdan ödün vermem, hem de konsepte uyarım diyorsan senin için Zara'dan seçtiğimiz kıyafetlerle nasıl kostümlü bir partiye gelebilirsin önerilerimiz olacak.

Biz partimizde bir sürü Cadı Kız görmek istiyoruz. Eğer sen de bir Cadı Kız olmak istiyorsan;

Zara siyah straplez elbiseye bir Cadı şapkası, uzun takma tırnaklar ya da uzun siyah eldivenlerle şık ve modern bir Cadı olabilirsin.


Uzun parlak tulumu kızıl bir perukla kullanırsan Deniz Kızı Ariel olabilirsin.


Ya da bir Gladyatör kız...


Panter kız olmak için, takma kirpikler ve ufak bir makyaja ihtiyacın var sadece :)Ya da bir kostüm tercih etmesen bile, sezonun en popüler ikonu kurukafayı kullanarak bu korkunç geceye hazırlanabilirsin.


Son olarak önereceğimiz bu dar deri pantolon birden çok kostüm için uygun ister kedi kız ol ister bad women ayrıca deri bu sene çok moda biliyorsun.


Eğer Cadılar Bayramı Partimize gelmek istersen rezervasyon yaptırman yeterli.

Detaylı bilgi için tıkla.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top Slider

Portfolio

Channels

Trend Tags

Contact

Ad

E-posta *

Mesaj *

Pages

Channels

Channels

Channels

Bu Blogda Ara

Carousel